12 Kasım 2012 Pazartesi

Roman Müzisyenler Derneği Toplantı Yaptı

Kocaeli Roman Dernekleri Federasyonu bünyesinde faaliyet gösteren Roman Müzisyenleri, Sanatçılar ve Esnaflar Derneği üyelerinin katılımıyla bir değerlendirme toplantısı yaptı. Kocaeli Roman Dernekleri Federasyonu başkanı Ahmet Çokyaşar'ın katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda derneğin vizyonu ve önümüzdeki dönemde yapacakları çalışmalar tartışıldı.


Roman Müzisyenleri, Sanatçılar ve Esnaflar Derneği başkanı Veysel Kan tarafından yapılan açılış konuşmasının ardından dernek yöneticisi Emine Dönek bir açıklama yaptı. Emine Dönek yaptığı açıklamasında Roman müzisyenlerin yaşadığı ekonomik sorunlara ve geçtiğimiz dönemde bu sorunların çözümü için yaptıkları çalışmalara değindi. Daha sonra söz alan Kocaeli Roman Dernekleri Federasyonu başkanı Ahmet Çokyaşar Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile birlikte yürüttükleri konservatuar çalışmalarına değindi. 

Üyelerin ve diğer katılımcıların değerlendirmeleri ile devam eden değerlendirme toplantısında sorunlar ve çözüm yolları ile ilgili çok yönlü tartışmalar yapıldı.

Kaynak: Bizim Yaka

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder